Pasowanie na przedszkolaka

Wszyscy pięknie dziś ubrani, uśmiechnięci,

uczesani, dzień ten w sercach nam zostanie,

bo dziś będzie pasowanie.

Dnia 31 października 2014 r. w PP. w Krzyżowicach odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka. Pani Dyrektor  Violetta  Świder  oraz  zgromadzeni rodzice  wysłuchali  piosenek i wierszyków zaprezentowanych przez  dzieci. Po  programie  artystycznym  nastąpił  najważniejszy moment  dla każdego przedszkolaka, a mianowicie  dzieci złożyły przysięgę.  Po czym  Pani  Dyrektor Violetta Świder ołówkiem dokonała  aktu  pasowania. Dzieci  otrzymały dyplomy oraz rożki obfitości. Po części  oficjalnej  wszyscy  zostali  zaproszeni na pyszny  tort przygotowany  przez  Radę  Rodziców. Uroczystość bardzo się udała.

Ja przedszkolak dzielny

Będę zawsze uśmiechnięty